آموزش عکاسی

با همکاری گروه ایشیک

بیسواد آینده کسی است که نتواند تصویری ثبت کند.

(والتر بنیامین)

دوره های آموزش عکاسی خصوصی و نیمه خصوصی گروه هنری آکای با بهره گیری از اساتید مجرب شهر تبریز و به دور از تاکید بر تئوریهای غیر ضروری و با تلفیق کارگاه‌های عملی، بیشترین بازدهی را در کوتاهترین زمان برای شما خواهد داشت.

آموزش عکاسی

هم اکنون در دوره های جامع ما شرکت کنید!

دوره مقدماتی

دوره های مقدماتی ما شامل شناخت مبانی بصری و قوانین اولیه عکاسی و مبانی کار با دوربین اس ال آر، لنز ها، فیلتر ها و... می‌شود. همچنین شناخت نور و کادر بندی از سر فصل های این دوره است. در این دوره ۱۰ جلسه‌ای، ۲ جلسه آخر به صورت عملی و در محیط بیرون برگزار خواهد شد.

دوره تخصصی عکاسی آتلیه

دوره تخصصی عکاسی آتلیه ما مناسب کسانی است که قصد ورود به بازار کار در این زمینه را دارند. در این دوره مبانی کار با تجهیزات نور پردازی آتلیه و اصول نورپردازی پرتره به هنر آموزان عزیز آموزش داده خواهد شد. همچنین اصول عکاسی در فضای باز و نور طبیعی آموزش داده خواهد شد.

دوره تخصصی عکاسی مستند

عکاسی مستند اجتماعی و خیابانی که علاقه مندان زیادی جذب این ژانر شده اند. در این دوره تعریف عکاسی مستند، چگونگی کار با دوربین در عکاسی مستند، نحوه ارتباط با مردم و سوژه ها و نحوه ادیت عکس و شرکت در مسابقات و جشنواره ها به هنر آموزان عزیز آموزش داده می‌شود.

دوره تخصصی ویرایش تصویر

در این دوره نحوه ویرایش حرفه‌ای تصاویر در ژانر‌های مختلف با استفاده از نرم‌افزار فوتوشاپ تدریس خواهد شد. تکنیکهای ویرایش عکس‌های مستند، روتوش عکس، آماده سازی برای چاپ و ... از سر فصل‌های این دوره می‌باشد.

ثبت نام اولیه

  • جلسه اول رایگان می‌باشد.
  • تعداد افراد در کلاسهای نیمه خصوصی ۵ الی ۷ نفر می‌باشد.
  • محل برگزاری کلاس ها دفتر آموزشگاه واقع در تبریز، چایکنار، نرسیده به کلانتر کوچه است.
  • کلاسها به صورتی ۱۰ جلسه ای بوده و هزینه دوره مقدماتی نیمه خصوصی ۴۰۰ هزار تومان است.

می‌توانید فرم ثبت نام اولیه را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 

سوالات متداول

خیر الزامی به داشتن دوربین نیست و پس از شرکت در کلاس ها و راهنمایی اساتید می‌توانید دوربین مناسب را تهیه نمائید. در مطلب خرید دوربین تا سقف ۲ میلیون تومان توضیحاتی دادیم که برای شروع مناسب هست.

شرایط خاصی برای شرکت وجود ندارد و هر شخص علاقه مندی می‌تواند در کلاس‌های عکاسی ما شرکت کند.

با توجه به اینکه دوره ها به صورت نیمه خصوصی ۵ الی ۷ نفره است، زمانبندی قابل برنامه ریزی می‌باشد. لطفا اگر محدودیت زمانی دارید، در فرم ثبت نام اولیه ذکر کنید تا برنامه ریزی لازم انجام شود.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!