نمونه کارها

گروه آکای با تکیه بر دانش روز و طراحی مدرن کسب و کارتان را متحول خواهد کرد.

عکاسی تبلیغاتی

فروش تابلو عکس

فروش تابلو عکسهای اورجینال با رعایت حق مولف. عکسهای ارائه شده به صورت تعداد محدود چاپ شده و توسط هنرمندان داخلی تهیه شده اند.

طراحی ست تجاری

تبلیغات لازمه موفقیت در کسب و کار است و طراحی و خلاقیت در راهکارهای تبلیغاتی اهمیت زیادی دارد. ابتدایی ترین نیاز هر کسب کاری داشتن یک ست هماهنگ از رنگ و لوگو می‌باشد. ست تجاری عبارت است از لوگو، سر برگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، و بروشور، وبسایت و سایر اقلام تبلیغاتی که همه دارای یک تم رنگی و ساختاری یکنواخت هستند.

طراحی وبسایت

امروزه اینترنت زندگی جهانیان را متحول ساخته است. طوری که افراد اکثر ساعات اوقات فراغت خود را به گشت گذار در فضای وب و استفاده از بسترهای مختلف ارتباط جمعی مثل تلگرام و اینستاگرام می‌گذرانند. لذا با توجه به استفاده همه گیر این فضا، حضور شرکت‌های تجاری و ارتباط و بازاریابی با استفاده از روش‌های نوین لازمه موفقیت در هر زمینه شغلی می‌باشد. گروه هنری آکای می‌تواند با استفاده از بستر‌های مختلف وب یاری رسان شرکت‌ها و موسسات در زمینه فروش و بازاریابی باشد.

ثبت دامنه

دامین یا دامنه (Domain) در واقع نامی است که وب سایت از طریق آن قابل دستیابی خواهد بود. به طور کلی دامنه از دو بخش نام و پسوند تشکیل شده است. نام دامنه بخشی است که گویای نام برند یا فعالیت شما بوده و آن را به دلخواه خود انتخاب می نمایید. انتخاب نام پرمعنا برای سایت یکی از مهمترین مراحل داشتن وب سایت می باشد.

جهت بررسی امکان ثبت، دامنه مورد نظر را در کادر وارد کرده و دکمه بررسی را بزنید.  مثل: akay.ir

[ajaxdomainchecker]