نمونه کارها

گروه آکای با تکیه بر دانش روز و طراحی مدرن کسب و کارتان را متحول خواهد کرد.

عکاسی تبلیغاتی

فروش تابلو عکس

فروش تابلو عکسهای اورجینال با رعایت حق مولف. عکسهای ارائه شده به صورت تعداد محدود چاپ شده و توسط هنرمندان داخلی تهیه شده اند.

طراحی ست تجاری

تبلیغات لازمه موفقیت در کسب و کار است و طراحی و خلاقیت در راهکارهای تبلیغاتی اهمیت زیادی دارد. ابتدایی ترین نیاز هر کسب کاری داشتن یک ست هماهنگ از رنگ و لوگو می‌باشد. ست تجاری عبارت است از لوگو، سر برگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، و بروشور، وبسایت و سایر اقلام تبلیغاتی که همه دارای یک تم رنگی و ساختاری یکنواخت هستند.

طراحی وبسایت

امروزه اینترنت زندگی جهانیان را متحول ساخته است. طوری که افراد اکثر ساعات اوقات فراغت خود را به گشت گذار در فضای وب و استفاده از بسترهای مختلف ارتباط جمعی مثل تلگرام و اینستاگرام می‌گذرانند. لذا با توجه به استفاده همه گیر این فضا، حضور شرکت‌های تجاری و ارتباط و بازاریابی با استفاده از روش‌های نوین لازمه موفقیت در هر زمینه شغلی می‌باشد. گروه هنری آکای می‌تواند با استفاده از بستر‌های مختلف وب یاری رسان شرکت‌ها و موسسات در زمینه فروش و بازاریابی باشد.

ثبت دامنه

دامین یا دامنه (Domain) در واقع نامی است که وب سایت از طریق آن قابل دستیابی خواهد بود. به طور کلی دامنه از دو بخش نام و پسوند تشکیل شده است. نام دامنه بخشی است که گویای نام برند یا فعالیت شما بوده و آن را به دلخواه خود انتخاب می نمایید. انتخاب نام پرمعنا برای سایت یکی از مهمترین مراحل داشتن وب سایت می باشد.